O nas

Jesteśmy skuteczną kancelarią prawną, świadczącą na najwyższym poziomie pomoc prawną w zakresie nieruchomości, biznesu, weksli oraz egzekucji komorniczej. Nasz zespół tworzą specjaliści cechujący się bogatym doświadczeniem w swoich dziedzinach.

Kładziemy duży nacisk na realizację w codziennej pracy naszej misji i wartości oraz budowanie renomy Kancelarii, jako skutecznego i godnego zaufania partnera. Staramy się być dla naszych Klientów oparciem i przewodnikiem w zawiłościach systemu prawnego.

Zdobywana systematycznie wiedza prawnicza, kumulowane przez lata doświadczenie oraz stałe usprawnianie procesów organizacyjnych pozwalają nam efektywnie i dyskretnie rozwiązywać najtrudniejsze nawet problemy prawne. Dzięki naszej pracy Klienci zarabiają lub oszczędzają znaczne sumy, co niejednokrotnie decyduje o przetrwaniu firmy lub rodziny.  

MISJA:

Skutecznie i rzetelnie pomagamy naszym Klientom osiągać ich cele i unikać problemów związanych  z finansami, nieruchomościami lub biznesem.

WARTOŚCI:

Nasze główne wartości najzwięźlej wyraża nasze motto: „Skuteczność i Zaufanie”.

Na SKUTECZNOŚĆ naszych usług składają się:

 1. SPECJALIZACJA:
  Kancelaria działa w obrębie tylko czterech wybranych specjalizacji prawniczych, co pozwala osiągnąć strategiczny efekt koncentracji i zagwarantować Klientom najwyższy poziom usług.
   
 2. WIEDZA:
  Jesteśmy fachowcami w swojej dziedzinie, a zdobytą już wiedzę systematycznie pogłębiamy i aktualizujemy, śledząc na bieżąco wszelkie zmiany przepisów, linii orzeczniczej sądów oraz poglądów doktryny prawniczej.
   
 3. DOŚWIADCZENIE:
  Z każdej sprawy wyciągamy konstruktywne wnioski, które przez lata gromadzimy i systematyzujemy do szybkiego wykorzystania w kolejnych sprawach, dzięki czemu jesteśmy zawsze  gotowi na nowe wyzwania

 

Natomiast ZAUFANIE naszych Klientów budujemy, kładąc szczególny nacisk na takie wartości, jak:

 1. UCZCIWOŚĆ:
  Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy interes Klienta i wywiązujemy się z danego mu słowa nawet kosztem własnym lub Kancelarii i nawet wtedy, gdy Klient tego nie widzi, nie sprawdzi lub nie oczekuje. Rygorystycznie przestrzegamy Kodeksu Etyki Radcy Prawnego.
   
 2. DYSKRECJA:
  Nie tylko ściśle przestrzegamy tajemnicy zawodowej radcy prawnego, ale żadnych informacji dotyczących Klienta bezwzględnie nie ujawnimy  nikomu, komu Klient wyraźnie nie zażyczy sobie ich ujawnić.
   
 3. BEZPIECZEŃSTWO:
  Dbamy o możliwie najskuteczniejsze zabezpieczenie wszelkich dokumentów, informacji oraz danych dotyczących Klientów lub prowadzonych spraw.  W komunikacji z Klientem wykorzystujemy środki przekazu gwarantujące poufność przekazywanych informacji, a inne kanały - tylko za wiedzą i uprzednią zgodą Klienta. Dostęp Klienta online do swoich spraw jest zabezpieczony loginem i hasłem, a wszelkie dane gromadzimy na chronionych  dyskach zewnętrznych, gdzie są przesyłane za pomocą bezpiecznego protokołu SSL szyfrowanego kluczem 128-bitowym. Niezależnie od wszelkich zabezpieczeń, posiadamy także rozszerzone ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej za ewentualne szkody wyrządzone naszym Klientom.
   
 4. KOMUNIKACJA:
  Doświadczenie nauczyło nas również, jak ważne jest dla Klienta, aby mógł w razie potrzeby szybko i wygodnie skontaktować się z prawnikiem lub zorientować w aktualnym stanie swojej sprawy. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom, zapewniamy naszym Klientom:
  • krótkie konsultacje telefonicznie, lub przez e-mail w godzinach pracy Kancelarii;
  • dostęp online do spraw Klienta przez 24 godziny na dobę;
  •  „pogotowie prawnicze” - telefon czynny w godzinach 17:00-9:00 do komunikacji w nagłych sprawach, niecierpiących zwłoki;
  • wizyty radcy prawnego w siedzibie lub mieszkaniu Klienta;
  • obsługę w języku polskim, angielskim lub rosyjskim;

 

Mamy nadzieję już wkrótce również Państwa gościć w gronie naszych zadowolonych Klientów :-)